0 800 300 120 
безкоштовно по Україні

info@kamyou.com.ua

GETTING READY FOR AN INTERVIEW:


Cabin Crew
Cruise and Hotel Staff

ЗАПИТАЙТЕ ДЕТАЛІ В TELEGRAM

ENGLISH PROJECT

Отримай безкоштовну консультацію за номером телефону або E-mail

Якщо Ви мрієте працювати в готельній сфері, на круїзному лайнері або бути в складі команди бортпровідників, то без англійської мови не обійтися! У цьому курсі зібрані питання  + готові шаблони відповідей на актуальні теми співбесіди. 

Курс підходить навіть для кандидатів із низьким рівнем знань англійської мови. Ми гарантуємо поетапне охоплення матеріалу. Наш експрес-курс - унікальна можливість отримати якісну підготовку за короткий проміжок часу!

Структура та програма курсу:

Online and Offline English project

Реєструйся та ставай ближчим до омріяної роботи! 

Залишай свої контакти та отримай повноцінну інформацію.

Зареєструйся на курс

Ім’я *
Номер телефону *
E-mail

Що Ви отримаєте під час проходження унікального курсу від KAMYOU?

01


Онлайн- або офлайн-вивчення англійської мови із доступом до спеціалізованих ресурсів 


02


Постійний рекомендаційний супровід викладача під час проходження курсу

03


Сучасні методичні матеріали іноземних видавництв, уніфіковані викладачами KAMYOU

04


Розбір питань та завдань з інтерв'ю для Вашого успіху в отриманні роботи

Дуже довго шукав курси з англійської для такого специфічного інтенсиву і прискіпливо ставився до вибору викладачки, адже знання потрібні вже і негайно. А за чотири дні навчання тут зрозумів, що вивчити англійську навіть дуже легко та весело, якщо тобі грамотно пояснюють та одразу ж прокачуюють навички. Отже, з вибором агенції я не помилився! Рухалися в швидкому темпі, однак нічого не пропустили - викладачка все пояснює, як на пальцях (буває навіть і те, що не стосується безпосередньо теми, але виявилось актуальним в даний момент - за це окремий респект!). Повертаємось обов'язково до того, що засвоїти було важче і знову прокачуємо ці теми (наша викладачка уважна до цього питання, тому не вивчити щось майже неможливо). Так само на заняттях використовуються різні методи навчання, а тому одноманітність та рутинність тут не втомлює, бо такому явищу тут немає місця! А знання засвоюються краще та в більшому обсязі! Важкі або незрозумілі слова викладачка при потребі перекладе українською, а далі продовжує пояснювати англійською і за це окреме дякую, таким чином ми потрапляємо в англомовне середовище і це для мене одне задоволення! Для декого можливо такий спосіб викладання-інтенсив дається складніше до засвоєння, але якщо ви націлені на хороший результат, то вартує старатись! Рекомендую ці курси однозначно!

АНДРІЙ

Хотіла б поділитись своїми враженнями щодо курсу, який тривав чотири дні.
Першого дня за одну годину нам вдалось пройтись по основним часам, які використовуються найчастіше, а також зробити вправи для закріплення.
На другий день ми розібрали основну лексику для Cabin Crew на основі текстів і робили завдання до них, щоб одразу можна було використати нові слова. Крім того викладачка надала аудіо матеріали та вправи для того, щоб потренувати сприйняття мови на слух.
Третього дня було найцікавіше, оскільки ми розбирали ситуаційні завдання, розігравали їх із викладачкою, що дало мені можливість відчути себе в ролі бортпровідника і перевірити свої сили.
На четвертому занятті ми розбирали різноманітні запитання, які можуть бути на співбесіді. У процесі обговорення питань випливали деякі помилки у вимові та граматиці, які викладачка одразу коригувала і давала пояснення.
Після проходження курсу почуваю себе набагато впевненіше і тепер знаю над чим потрібно ще трішки попрацювати. Усі чотири заняття пройшли дуже продуктивно і були наповнені важливою інформацією. Дуже задоволена, що пройшла цей курс.

ЛІЛІЯ

Обрала ці курси і, звичайно, не пошкодувала. Раджу тим, хто хоче побороти страх розмовляти англійською та вдосконалюватись у цьому напрямку, адже акцент саме на розмовній англійській. Тепер можу сміливо проходити співбесіди та очікувати схвальних рішень!
Дякую :)

АННА