0 800 300 120 - безкоштовно по Україні
ter.kamyou@gmail.com

ENGLISH SCHOOL OF CANADA

ОНЛАЙН вивчення англійської

В КАНАДІ

1

2

Запитайте нас в TELEGRAM

3

2

1

GO!

Що таке онлайн Англійська в Канаді?

Навчання в режимі реального часу 

Отримання знань від канадських спеціалістів

Закінчення певного курсу гарантує місце в коледжі Канади

Отримання сертифікату про закінчення курсу

Відсутність вікових обмежень

Зручний графік навчання

Англійська для різних потреб

Можливість оплати помісячно

Вдосконалюйте свої знання англійської разом з канадськими викладачами!

ОНЛАЙН НАВЧАННЯ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ЗА ТАКИМИ НАПРЯМКАМИ:

University College Transfer Program 

(UCTP)

Програма вдосконалення знань англійської мови тривалістю в 12 тижнів. Глибинне вивчення академічної англійської для написання робіт англійською, розробки проектів та подальшого навчання закордоном.

Після реєстрації та оплати програми - за Вами автоматично бронюється місце в коледжі Канади, яке зберігається до успішного закінчення навчання на програмі.

Це єдина існуюча програма онлайн навчання, що гарантує 100% вступ до коледжу! 

University College Transfer Program Preparation (UCTP) Prep

Програма вдосконалення загального рівня знання мови тривалістю 4 тижні. Вивчення академічної англійської для кандидатів, що давно мріють перейти на сходинку вище. Ви здобутете навички групового обговорення, читання академічних текстів, ведення конспектів англійською мовою.

Ця програма ідеально підійде кандидатам з рівнем нижче B2 та допоможе підвищити його і підготуватися для подальшої роботи та навчання закордоном.

Focus on Writing

Програма орієнтована на вдосконалення навичок академічного письма тривалістю 4 тижні. 

Вибір цієї програми рекомендуємо кандидатам, хто добре володіє розмовною мовою та вільно почуває себе в граматиці, але не має достатньо навичок написання ессе в академічному стилі. Ви навчитесь обирати стратегії написання, правильно обирати структуру та стиль речень. Ідеально підійде тим, хто планує здавати мовний тест.

Focus on Speaking

Програма тривалістю 4 тижні, що має на мені перетворити Вас на впевнених співрозмовників. Щодня кандидати зосереджуються на різних особливостях розмовної англійської мови, включаючи ефективне використання ідіом та сленгу, техніку говоріння та публічного виступу.

Ідеально пасує людям, що мають грунтовні знання граматики, але не можуть чітко та ясно висловлювати свою думку, а також тим, хто готується до мовних тестів.

Academic Foundations

Програма вивчення англійської для кандидатів з різними рівнями. Допоможе перейти від загальної англійської до більш академічної.

Програма допоможе зміцнити основні навички англійської мови, досягти точності під час письма, грунтовніше вивчити граматику та стати вільнішим в спілкуванні. Програма підходить кандидатам, що планують працювати закордоном, або прагнуть вдосконалити свій рівень знання мови.

General English

Ця програма ключає в себе говоріння, читання, слухання та письмо, вона допоможе структурувати вже наявні знання англійської мови, а також здобути та застосувати на практиці нові.

Вибір цієї програми рекомендуємо кандидатам, які давно мріяли підвищити рівень знань, а також тим, хто хоче розібратися в структурі мови. Це ідеальний варіант для людей, яким потрібна англійська для роботи, або тих, хто хоче вдосконалити свої знання.

English for Health Care

Програма розроблена для студентів, які працюють або планують працювати сфері охорони здоров’я. Кандидати отримають знання загальної англійської мови та навички спілкування, необхідні для галузі. 

Програма охоплює говоріння, слухання та читання на широкий спектр тем: від технічних навичок до етичних питань, від спілкування з пацієнтами до обговорення питань з колегами. Програма включає в себе дослідження в галузі охорони здоров’я та уроки медичної термінології для підвищення рівня мовної та професійної кваліфікації. 

IELTS Preparation
Програма підготовки до міжнарожного екзамену IELTS, тривалістю 4 тижні. Курс ознайомлює студентів зі стилем та змістом чотирьох модулів для тесту IELTS: академічне читання, академічне письмо, говоріння та аудіювання. 

Програма також готує студентів до життя в університеті шляхом вивчення формального стилю письма, побудови академічної лексики та формування чітких думок під час класних дебатів. Кандидати проходять регулярну практику.


TOEFL Preparation
Ця програма, тривалістю в 4 тижні, охоплює всі чотири частини тестування TOEFL iBT: слухання, говоріння, читання та письмо. Студенти вивчають поради та стратегії складання тесту, які допоможуть їм досягти необхідної оцінки TOEFL iBT. 

Практичні тести є важливою частиною програми. Кандидати регулярно забезпечуються роботою на комп'ютері та тестовою практикою, щоб вони могли застосовувати вивчені стратегії в умовах тестування.


Стань частиною English school of Canada!

Хочеш отримати безкоштовну консультацію?

1

НАТИСНИ НА КНОПКУ

2

ЗАЛИШи СВОЇ КОНТАКТНІ ДАНІ

3

ЗАЧЕКАЙ НА ЗВЯЗОК З МЕНЕДЖЕРОМАБО ПРОСТО ЗАПИТАЙ НАС В TELEGRAM


Відгуки наших клієнтів

Василь

Я брав участь в програмі English school of Canada - General English і літав в Канаду на навчання в школі. Ця програма допомогла грунтовно зміцнити мої навички англійської, тепер я працюю в IT компанії, де застосовую свій досвід спілкування та навчання з канадськими викладачами. Я дуже вражений, що зараз всі програми доступні ОНЛАЙН, адже це можливість заощадити на перельоті та проживанні, а ще онлайн програми дешевші, ніж ті, що вимагають присутності. Я навіть трохи заздрю тим, хто зможе проходити їх онлайн. Але безумовно раджу спробувати. Це безцінний досвід!

Марія

Я була одною з тих, хто першою потрапила на навчання онлайн. Програма English for Health Care була потрібна мені для роботи і я давно мріяла її пройти в Канаді, але не вистачало коштів на переліт. Коли я дізналася про онлайн формат, то одразу ж подала заявку. Я дуже задоволена, я змогла покращити свій рівень англійської, а особливо стала розбиратися в медичних термінах англійською, бо раніше мені це вдавалося вкрай складно. Я дуже задоволена проходженням програми, а ціна додає ще більше радості, адже такої можливості думаю більше не буде. 

Олег

Мій шлях до Канади почався вже давно, я завжди мріяв туди переїхати. І ось дізнався про те, що навчатися в Канаді можна в будь якому віці, саме тому вирішив вступати. English school of Canada допомогла мені підготуватися до тесту IELTS. В мене вже були спроби його здати раніше, але безуспішно, балів не вистачало, а після програми, я здав на 6,5, що навіть більше, ніж потрібно для вступу. Після проходження програми я почуваюсь дуже впевнено щодо своїх знань англійської.Тому обов`язково раджу всім цю підготовку, викладачі дуже кваліфіковані! 

Анна

Мої знання англійської завжди були перепоною на шляху до роботи в великій компанії, я не могла пройти співбесіду англійською через недостані знання граматики та лексики, тоді я побачила оголошення про онлайн навчання в Канаді і зареєструвалась. За чотири тижні викладачі допомогли структурувати мої знання на стільки, що страх говорити в мене просто зник. Навчання інтенсивне та щоденне і це класно, бо занурення в іншомовне середовище на всі 100%. А приємним бонусом був сертифікат про закінчення навчання, який я тепер додаю до свого резюме.

 KAMYOU

Ваша освітня агенція

м.Київ вул. Михайлівська, 15/1, 

м.Тернопіль вул. Замкова, 5, оф.40 


0 800 300 120   безкоштовно по Україні

ter.kamyou@gmail.com